Dárková sada pro muže

Trápí Vás:

Bolesti kloubů a svalů?
Kardiovaskulární obtíže?
Špatný spánek?
Stres a nervozita?
Sexuální dysfunkce?
Snížení hladiny testorenu?
Cukrovka?
Zvýšený cholesterol?

Sestaveno mužům na míru!

Kombinace 2v1 20%: CBD+CBG (tlumí protizánětlivé procesy spojené se systémovými onemocněními, vyrovnává vnitřní nerovnováhu množství cukru, cholesterolu, stabilizuje plsychiku, zlepšuje spánek, 

Mast dragon balm na bolesti pohybového aparátu !

Hemp balm - silná konopná mast s měsíčkem - univerzální užití (bolesti, ekzémy, plísně, suchá kůže, omrzliny, popáleniny, a další)

 

 

2 360 Kč
muze
Tip
DÁREK pro Vás
DÁREK pro Vás
Ke každé objednávce nad 2000 Kč získáváte dárek! Vaše spokojenost = naše radost!
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava zdarma pro objednávky nad 1490 Kč. Zasíláme do České i Slovenské republiky.

Všechny naše produkty necháváme laboratorně testovat třetí stranou, aby bylo dosaženo maximální kontroly nad čistotou a kvalitou produktu.

Nelze prodávat jako potravinový doplněk. Slouží pro sběratelské účely nebo pro výzkumné účely, technické a vědecké použití vhodné pro zemědělce a univerzity. Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte - případné účinky odezní během pár hodin. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.

Produkty nenahrazují odbornou péči, při jejich užívání se poraďte s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu